By   13 lipca 2016

Informujemy naszych Klientów, że w naszej bibliotece gier dla sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, fundacji nie działających dla zysku i sektora publicznego od przyszłego miesiąca udostępniliśmy symulację szkoleniową: Ekstremalne rozgrywki w szalonym wariancie zabawy w ślepiec (Roboczy tytuł gry jest jeszcze nie tsaki jak ma być – ale wyraża istotę zadania.)
Tą grę stosujemy na szkoleniach z zarządzania, z komunikacji międzykulturowej a także na szkoleniach team building. Gra jest polecana także na szkolenia coachingowe. Statystycznie najpowszechniejsze jej przeznaczenie to Szkolenia w Szkole Trenerów.

KATEGORIA SYMULACJI:
Zagadnienia merytoryczne w ramach ćwiczenia: twórczość – innowacje – kreatywność
Miejsce pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Tajwan
Czas prowadzenia gry i podsumowania: półtorej godziny
Liczba uczestników: minimum 7, nie więcej niż 19.
Rekwizyty: wózek do transportu kijów golfowych – sztuk pięć, młotek drewniany – sztuk trzy, klej biurowy- sztuk trzy, trochę brzoskwini, paczka cynamonowych nalepek, komplet nakładek do szatkowania

REFERENCJE
P.H.U. “COLORATO” BÜLENT PARLAK, Zakład Drogowy Jerzy Górny, Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ECO-PLAST Tomasz Białas, IP System Technologia sp. z o. o., Specjalistyczne Usługi Gazownicze ”GAZ SERWIS” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Konińska Wytwórnia Prefabrykatów „KON-BET” Sp. z o.o., Drukarnia Maciaszczyk – Dorota Maciaszyk, Powiat Pleszewski, Powiat Słupecki, Szpital Powiatowy im. prof. Romana Drewsa w Chodzieży, Gmina Miasto Ostrów Wielkopolski, Strzelecki Ośrodek Kultury, Fundacja Chaber , KIME Warszawskie Stowarzyszenie Karate Tradycyjnego , Parafia Świętej Rodziny na Targówku, Powiślańska Fundacja Społeczna, Stowarzyszenie Empatia , Stowarzyszenie Mężczyzn z Chorobami Prostaty „Gladiator” Im. Profesora Tadeusza Koszarowskiego , Stowarzyszenie Transparency International Polska , Towarzystwo Kultury Teatralnej – Zarząd Główny, Związek Kombatantów i Byłych Więźniów Politycznych – Koło Nr 15 Wawer
Gra była również prowadzona na studiach podyplomowych „Stosunki międzynarodowe, europeistyka, ..”

BIBLIOTECZKA:
Konsultantom rozważającym zakup polecamy pozycje książkowe:

 • Inteligentny Inwestor-Benjamin Graham
 • Rozmowy z Karolcią czyli coaching przy herbacie-Maciej Bennewicz
 • Opanuj swój wewnętrzny głos-Blair Singer
 • Wiedza i bogactwo narodów-David Warsh
 • Zarządzanie zasobami ludzkimi w otoczeniu międzynarodowym-Sylwia Białas
 • Steve Jobs – gdzie pada jabłko?- Jay Elliot, William L. Simon
 • Złote zasady negocjacji-Ivan Bureš

  SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
  Data: do ustalenia
  Miejsce: Bestwina, obiekt konferencyjny Dana Spa, ulica Chocimska 42
  Koszt licencji: 2000 zł brutto. Dajemy opcję płatności w ratach – jedenaście rat.
  W cenie treningu znajduje się serwowane posiłki. Przystawka: Śledź po żydowsku z majerankiem i czosnkiem. Zupa: pomidorowa z makaronem. Drugie danie: Pieczony filet z łososia z parmezanową kruszonką podany na gorącej sałatce z pomidorków chery i bazylii . Deser: Strudel jabłkowy podany na ciepło. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .