By   12 kwietnia 2017

Informujemy naszych Klientów, że w naszej bibliotece szkoleń dla branży małych firm rodzinnych, organizacji non profit i sektora publicznego od przyszłego roku promujemy symulację integracyjną: Ekstremalne rozgrywki w niezwykłym wariancie zabawy w łucznictwo-zawody rycerskie (Wstępna nazwa tej gry jest do poprawki – ale wyraża sens tego modułu.)
Powyższą grę stosujemy na szkoleniach z kreatywności, z rozwiazywania konfliktów i na szkoleniach team building. Symulacja nadaje się też na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Statystycznie najpowszechniejsze jej przeznaczenie to Szkolenia Sprzedażowe.

PODSTAWOWE DANE DOT. SYMULACJI:
Merytoryka tego zadania: kompetencje miękkie
Miejsce pochodzenia tego narzędzia dydaktycznego: Turcja
Czas trwania (bez przygotowań): od jednego do dwóch dni – zależne od wariantu
Liczba uczestników: co najmniej 6, maksimum 18.
Narzędzia potrzebne do realizacji gry: deska do pływania – sztuk dziewięć, pędzle artystyczne – sztuk dziewięć, pojemnik na długopisy – sztuk pięć, trochę herbaty ziołowej, paczka herbacianych zakreslaczy, baczynie żaroodporne

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Felis Wojciech Niedbała, Przedsiębiorstwo Budowlane „AMBIT” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Całus Piotr Stanisław Usługi Ogólnobudowlane Wielobranżowe, Fabryka Mebli „”Ceglewski” Sławomir Ceglewski, P.W. Foliarex sp. z o.o., Drukarnia Wiśniewski , „A-TECH.PL” spółka cywilna Dariusz Krzeszowiec, Maciej Nawrocki, Gmina Włoszakowice, Samorząd Województwa Wielkopolskiego, Szpital w Śremie, Miasto Leszno, Ośrodek Kultury w Suchowoli , Fundacja „Ex Animo”, Mazowiecki Związek Szachowy, Parafia Rzymsko-Katolicka św. Alojzego Orione Księża Orioniści, Stowarzyszenie „Przyjaciel – Dzieciom i Młodzieży”, Stowarzyszenie Integracji Świata Pracy LABOR, Stowarzyszenie Pomocy i Wsparcia „Lepszy Świat, Lepszy Los”, Stowarzyszenie Wolontariuszy Na Rzecz Dzieci „Mały Książę”, Towarzystwo Kultury Teatralnej – Zarząd Główny, Związek Byłych Żołnierzy Zawodowych i Oficerów Rezerwy Wojska Polskiego – Koło Nr 55 przy Akademii Obrony Narodowej
Symulacja była również przeprowadzana na studiach podyplomowych „Prawo cywilne”

LEKTURY:
Konsultantom chcącym poszerzyć swoją wiedzę dot. gry proponujemy niniejsze pozycje literaturowe:

 • Wykończyć bogatych-Patrick O′Rourke
 • Zarządzanie projektami informatycznymi-Mariusz Flasiński
 • Interwencjonizm, czyli władza a rynek-Murray N. Rothbard
 • Czasem wygrywasz a czasem… się uczysz-John C. Maxwell
 • 100 praw sukcesu w biznesie-Brian Tracy
 • Leksykon przedsiębiorcy-Wacław Smid, Wacław Śmid
 • Współczesne systemy motywacyjne-Jacek Woźniak

  SZKOLENIE DLA TRENERÓW:
  Data: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Rzewnie, hotel Hostel 36, ulica Elbląska 30
  Koszt licencji: 1100 zł +23% VAT. Dajemy prawo płatności w ratach – cztery rat.
  W cenie wyjazdu znajduje się menu lunch. Przystawka: Tradycyjna włoska sałata z sera mozzarella i dojrzałych pomidorów. Zupa: Barszcz z pasztecikiem mięsnym. Drugie danie: pierś z indyka pieczona w szynce Szwarcwaldzkiej faszerowana szparagami serwowana na spaghetti z młodych warzyw, kluskami i sosem. Deser: Sernik na zimno z białą czekoladą w duecie puree z malin i sorbetu miętowego. Napoje zimne: Soki owocowe, Napoje gazowane, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.