By   10 lipca 2017

Informujemy Państwa, że w naszej bibliotece symulacji dla branży MŚP, fundacji NGO i jednostek samorządowych od kolejnego kwartału przedstawiamy symulację szkoleniową: Komiczne rozgrywki w nieziemskim wariancie zabawy w zespół rockowy – granie na instrumentach wszelakich (Roboczy tytuł tej gry jest do dopracowania – natomiast odzwierciedla sens tej sesji.)
Ninieszą grę polecamy na programach z kreatywności, z asertywności a także na wyjazdach team building. Gra nadaje się też na szkolenia fachowe – jako aktywizator. Pierwotne jej użytkowanie to Wyjazdowe Szkolenia Z Negocjacji.

PODSTAWOWE DANE DOT. SYMULACJI:
Zakres tematyczny zabawy: rozwój osobisty
Kraj pochodzenia gry: Nowa Zelandia
Czas prowadzenia gry i podsumowania: godzina
Liczba uczestników: nie mniej niż 5, maksymalnie 19.
Niezbędny sprzęt: piłka o gry w piłkę nożną – sztuk cztery, wałek malarski – sztuk cztery, kleje w taśmie- sztuk dziewięć, trochę rabarbaru, paczka złotych kredek, półka narożna

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
Indywidualna Praktyka Dentystyczna „MODENT” lek. stom. Anna Winkowska, Aneta Jurczyńska Firma Handlowo-Usługowa Rusztowania, Big-I Sp. z o.o, GABINET STOMATOLOGICZNY JOANNA PEREK, Gembiak –Mikstacki Spółka Jawna, Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe MAT-TAR spółka jawna Władysław i Dorota Matuszkiewicz, PHU TOMBUD Tomasz Ruszyński, Gmina Miejska w Chodzieży, Gmina Czerniejewo, Miasto Poznań, Szpital Powiatowy we Wrześni Sp. z o.o., Fundacja Kultury YAKIZA, Fundacja „Dorośli dla Dzieci – Leszczyna”, Fundacja Wyleczyć Białaczkę , Muzyczna Rodzina AVE Parafii Narodzenia NMP, Stowarzyszenie „Lekarze Nadziei”, Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „Białobrzeska”, Stowarzyszenie Lambda , Stowarzyszenie Wolne od Przemocy, Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym „Ader” , Zespół Ognisk Wychowawczych Im. K. Lisieckiego „Dziadka” – Ognisko Praga
Gra była również prowadzona na studiach podyplomowych „Inżynieria chemiczna”

BIBLIOTECZKA:
Osobom zamawiającym szkolenie certyfikacyjne rekomendujemy następujące tytuły:

 • 12 ikon ekonomii-Rene Lüchinger
 • Sprzedaż przez zaufanie-Todd M. Duncan
 • Czarodzieje rynku-Jack D. Schwager
 • Sztuka skutecznego przywództwa-Terry Bacon
 • Szefologika, czyli logika szefowania-Roman Polko, Paulina Polko
 • Anatomia biznesu. Budowanie zespołu-John Adair
 • Strategiczne podejście do nieustannego doskonalenia-Hoshin Kanri

  SZKOLENIE TRENERSKIE:
  Termin: wkrótce
  Miejsce: Zgerz, pałac Vestina, ulica Porcelanowa 5a
  Koszt gry: 3500 PLN brutto. Dajemy możliwość płatności w ratach – osiem rat.
  W cenie szkolenia znajduje się obiad. Przystawka: Delikatne plastry pieczonej piersi z indyka z sosem z tuńczyka i siekanym korniszonem . Zupa: Zupa z dojrzałych pomidorów podana z ryżem.. Drugie danie: Steki z polędwicy wołowej podane z sosem pieprzowym z grubymi frytkami i gotowanymi warzywami. Deser: Szarlotka na gorąco z bitą śmietaną w pajęczynie czekoladowej. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .