Informujemy naszych Klientów, iż w naszym katalogu gier dla rynku Małych i Średnich Przedsiębiorstw, organizacji nie działających dla zysku i sektora publicznego od tego kwartału posiadamy symulację biznesową: Wieloosobowe zawody w szalonym wariancie zabawy w Mega-Magiczne Pisanki (Roboczy tytuł tej zabawy jest do zmiany – niemniej pokazuje charakter zadania.)
Tą grę wykorzystujemy na warsztatach z podejmowania decyzji, ze współpracy grupowej i na wyjazdach team building. Gra nadaje się też na szkolenia ścisłe i wiedzowe – jako przerywnik. Typowe jej użytkowanie to Korporacyjne Warsztaty Z Obsługi Klienta.
GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE GRY:
Zagadnienia merytoryczne w ramach symulacji: twórczość – innowacje – kreatywność
Kraj pochodzenia licencji: Luksemburg
Czas trwania samej symulacji bez omówienia: półtorej godziny
Liczba uczestników: minimalnie 5, do 16.
Niezbędny sprzęt: namiot turystyczny – sztuk dziewięć, skrobak do fug – sztuk sześć, bibuła kolorowa- sztuk dwie, trochę kapusty, paczka ceglastych mazaków, otwieracz do butelek
REFERENCJE
GABINET KOSMETYCZNY „MAGIA KLIMATU” MAGDALENA KRÓLAK – MALISZEWSKA, P.P.H.U. „RUREX” Zdzisław Mazurkiewicz, Przedsiebiorstwo Ulic i Mostów Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo SKOPLAST Stanisław i Krzysztof Szkopek sp. j. , Wytwórnia Wyrobów Foliowych FOLPLAST s.j. Teresa Pawlik, Romuald Pawlik, Press- Service Monitoring Mediów spółka z o.o., Przedsiębiorstwo Handlu Produkcji i Usług „CENTRUM” Dominiak Ryszard, Gmina Brudzew, Powiat Gostyński, Politechnika Poznańska, Gmina Drawsko, Stowarzyszenie Rewolucja Kulturalna, Fundacja ContraPunctum, Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową , Polska Fundacja Odnawiania Znaczeń, Rzymskokatolicka Parafia św. Klemensa, Stowarzyszenie Edukacji i Postępu „Step”, Stowarzyszenie Pomocy Poszkodowanym w Wypadkach przy Pracy i ich Rodzinom POMOCNA DŁOŃ , Stowarzyszenie Studentów BRATNIAK, Towarzystwo Kultury Teatralnej – Zarząd Główny, Związek Harcerstwa Polskiego
Symulacja była również przeprowadzana na studiach podyplomowych „Pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia”
DODATKOWA WIEDZA:
Osobom chcącym poszerzyć swoją wiedzę dot. gry rekomendujemy pozycje książkowe:
SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
Data: do ustalenia
Miejsce: Luboń, hotel Skalny , ulica Egipska 29
Cena programu: 1100 złotych plus VAT. Proponujemy prawo wniesienia opłaty w ratach – pięć miesięcznych wpłat.
W cenie warsztatu zawarty jest menu lunch. Przystawka: Schab po staropolsku nadziewany musem chrzanowym . Zupa: Krem z aromatycznych prawdziwków serwowany z ziołowymi grzankami . Drugie danie: Pierś kurczęcia zapieczona z pomidorem i mozarellą podana z chrustem ziemniaczanym i brukselką. Deser: Słodkie lodowe tiramisu z syropem kawowym i gorzkim kakao. Napoje zimne: Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, jabłkowy, czarna porzeczka, Pepsi, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .